Egyéb kategória

Villámgyors és mennyeien finom sütőtökkrémleves – Még idén! kampány

Miért együnk sütőtököt? Mert gyönyörű lesz tőle a bőrünk, a hajunk, a körmünk, és különben is, a sütőtök istenien finom őszi vitaminforrás.

vous - 2015.10.04.
Villámgyors és mennyeien finom sütőtökkrémleves – Még idén! kampány
Objektum doboz

A Még idén! kampányról tájékozódhattok a kampány startvideójából, illetve Facebook-oldalán is találtok további információkat vagy csemegézhettek életmódváltással kapcsolatos írásainkból, videóinkból.

A cikk megjelenését a Nemzeti Egészségfejlesztési Intézet megbízásából a Széchenyi 2020 program támogatta.

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.