Egyéb kategória

El sem hinnétek, mitől rémülnek halálra a macskák!

Az én emlékeimben még az van, hogy a cicák szeretik a tejet és félnek a víztől. De arra még én sem gondoltam volna, hogy a macskák félnek a – dobpergés – kígyóuborkától.
vous - 2015.11.13.
El sem hinnétek, mitől rémülnek halálra a macskák!

Pedig így van. Cuki állatbébik vagy okos gorillák, ezek már szinte természetesnek mondhatóak. Most viszont vicces gazdik lepték meg kis kedvencüket egy kígyóuborkával. A cicák reakcióját és a zöldség milyenségét elnézve, ha kicsit jobban szemügyre vesszük azokat az ubikat, valóban nagyon-nagyon ijesztőek… Teljesen megértem a macskák reakcióját.

Ahogy minden történetben, itt is van egy hős cica, aki félelmét leküzdve 0:22-nél megpróbálkozik harcba szállni az uborkával, amire a többi macska ősellenségként tekint. Én azt hittem, ilyen reakciót csak a víz vált ki ezekből az állatokból, de úgy látszik, bővült az „ettől félnek a cicák” lista.

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.