Egyéb kategória

OMG! Ez a lány ehető csokimanikűrt készített

Mi lehet jobb egy gyönyörű manikűrnél? Egy gyönyörű manikűr, amit meg is ehettek! Igen, jól olvassátok, egy lány ugyanis megalkotta a nők legédesebb álmát, az ehető csokimanikűrt.

vous - 2016.12.09.
OMG! Ez a lány ehető csokimanikűrt készített

Sok káprázatos manikűrt mutattunk már nektek, például a ragyogó üvegmanikűr vagy az olajfoltos köröm nálunk örök kedvenc, azonban ez a manikűr egy dologban biztosan más, mint az eddigiek: ehető. Elkészítéséhez a megalkotója, Jessie Mills ugyanis kizárólag csokoládét és cukorgolyócskákat használt fel. Oké, az tény, hogy nem túl tartós, de cserébe nagyon finom!

Nézzétek csak, milyen guszta!

Objektum doboz

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.